Fotobudka - pomysły na fotobudkę na imprezie.

Fotobudka oczywiście jest od robienia zdjęć. Ale czy można ja wykorzystać do czegoś innego niż tylko to? Możliwości jest co najmniej kilka.

 1. Fotobudkowa Księga Gości

  Na weselu fotobudka często staje się centrum imprezy. Wielu gości bawi się często wielokrotnie robiąc sobie zdjęcia jako pamiątka dla siebie z danego wesela. Oczywiście fotobudka zapewnia zawsze Państwu młodym odbitki wszystkich zdjęć. Korzyść więc jest i dla gości, którzy wreszcie dostają jakąś pamiątkę dla siebie z wesela. Jednak pomysłowym rozwiązaniem jest aby fotobudka po każdej sesji dostarczała gościom dwie odbitki zdjęcia. Jedno zostanie dla nich a drugie - być może z dedykowanymi minami - może zostać wklejone zaraz obok pamiątkowego wpisu w księdze gości.
  W ten sposób księga gości staje się nie tylko zbiorem suchych wpisów ale również dostajecie kolorowe co ożywia i świetnie oddaję atmosferę tego wyjątkowego - Waszego wesela.
   
 2. Konkursy i rywalizacja

  No tak dobre wesele nie może obyć się bez zabaw. Z resztą nie tylko wesele ale każda impreza stwarza przed organizatorami najlepszych eventów konieczność zajęcia gościa czymś bardziej wyzywającym niż konsumpcja i taniec. W tym przypadku fotobudka na imprezie sprawdzi się doskonale.
  Wyobraźmy sobie tylko, że zdjęcia fotobudkowe nie muszą być dowolne a wystarczy nadać im narzucony z góry charakter. Przykład?
  Ogłośmy na imprezie, że następne 30 minut będą robione crazy focie z fotobudki, które mają być "naj". Co to znaczy naj? Dokładnie wszystko to co macie ochotę wymyślić. Wasza wyobraźnia jest granicą :)
  najbardziej CRAZY focia
  najbardziej sztywna focia
  najbardziej pijana focia
  itd.

  Pamiętajcie też, że najważniejsze to dobra zabawa a nie sztuczne pozy ;)

 3. Fotobudka dla dzieci

  fotobudka crazyfocia dla dzieci
  Fotobudka bawi dzieci na każdej imprezie. (mała rozdzielczość)

  Dowolna impreza z dziećmi to zawsze problem dla organizatora bo trzeba zadbać o to by nasi milusińscy się również dobrze bawili ale i przeszkadzali przy tym starszym. Gwarantujemy Wam, że fotobudka to "lep na dzieci". Dosłownie i w przenośni dzieci oblepiają na każdej imprezie stanowisko fotobudki a animator zwykle zdejmuje z opiekunów ciężar zajmowania się tym kochanym żywym srebrem. Pamiętajcie, że dobry animator powinien nie mieć z tym problemu.
Pamiętajcie, że to co pozostanie po weselu to właśnie pamiątki a fotobudkowe zdjęcia idealnie nadają się do oddania atmosfery Waszych wyjątkowych imprez i wesel.
Jak zawsze polecamy oczywiście fotobudki na wszelkie imprezy jeśli chcecie abyśmy napisali o jakimś konkretnym temacie związanym z fotobudkowym szaleństwem napiszcie do nas a na pewno poświęcimy temu kolejny wpis.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz